7.8 C
Skopje
Saturday, May 21, 2022

Најпознатата актерска двојка 20 години подоцна: Еве како тие изгледаат денес (ФОТО)

Најчитани вести

Најпознатите филмови од Холивуд се неисцрпна инспирација за сите генерации

Порано растевме со филмски херои, особено млади актери кои ги славеа улогите на најмалите покрај славните актерски sвезди кои играа главни улоги. После тоа, некои заминаа во актерски води и направија сериозни кариери, додека некои отидоа во сосема друга насока и се занимаваа со различни професии.

Сепак, односите воспоставени во периодот кога тие биле деца и играле улоги со големи актерски sвезди, дефинитивно остануваат за цел живот. А погледнете како изгледа денес кога се среќаваат големи филмски sвезди и оние мали херои кои играле со нив како деца, од легендарниот филм „Сам дома“ до други големи достигнувања.

Кој е вашиот омилен филм и кој херој го одбележа вашето детство?

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com