18.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Најмладата самостојна милијардерка во стил на Плејбој зајачица – фотка од 9 милиони допаѓања

Најчитани вести

Најмладата милијардерка на светот која своето богатство го заработила и стекнала самостојно, без наследства и слични привилегии, припадничката на кланот Кардашијан/Џенер, Кајли Џенер се облече во маска на Плејбој зајачица за маскенбалот на Ноќта на вештерките.

Сопственичката на козметичка империја симболично се определила за костум како Плејбој зајачица, само еден месец откако се сликаше за насловната страница на магазинот „Плејбој“, покажувајќи на јавноста дека добро поминува со нејзината ќерка по разводот од Тревис Скот.

Фотографијата собра повеќе од девет милиони лајкови, а некои сметаат дека ова е нејзиното најсекси издание до денес.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com