24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Најмладата милијардерка направи роденденска забава од соништата за својата ќерка!

Најчитани вести

Девојчето наполни 3 години…

Во семејството Кардашиан-Џенер беше направена прослава што ќе остане запаметена. Имено, ќерката на најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, Сторми, наполни три години, а во нејзина чест се одржа роденденска забава.

Имено, Кајли и нејзиниот емотивен партнер, раперот Тревис Скот, не штедеа на роденденот на нивната наследничка.

Имаше многу слатки, тобоган со нејзиното лице, кочија, балони…

Кајли сето ова го објави на Инстаграм, а како изгледаше на нејзиниот роденден, погледнете во галеријата со фотографии:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com