1.8 C
Skopje
Friday, January 27, 2023

Најбруталните кадри на Анастасија Ражнатовиќ: Излезе од вода, па од сите агли ја сними витката фигура

Најчитани вести

Анастасија ја покажа витката линија во костим за капење…

Анастасија Ражнатовиќ неодамна отпатува за Будва, каде се забавуваше на настапот на својата мајка, Светлана Цеца Ражнатовиќ, со која сега одлучи да се опушти покрај морето.

Откако Цеца сподели видеа во костим за капење, на Инстаграм се појави и најврелите кадри од нејзината ќерка.

Анастасија најпрво е снимена како излегува од водата, а потоа и самата таа од најдобрите агли ја улови својата витка фигура.

На себе носи само мало виолетово бикини, кое ја истакна нејзината линија и гради. Погледнете како изгледа тоа:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести