21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Наташа Беквалац: „Сите ве чекам на ‘Профемина’, каде што ќе ви ја раскажам мојата животна приказна!“

Најчитани вести

Пејачката Наташа Беквалац на 27 ноември доаѓа во Скопје и ќе биде специјална гостинка на конференцијата за жени „Профемина 2019“, која ќе се одржи во хотелот „Александар палас“.

Новосадската барбика во интервјуто за „Бекстејџ“ открива дека со нетрпение исчекува да дојде 27.11. за да се дружи со македонската публика, за која вели дека ѝ е особено драга.


Во рамките на разговорот, поп-пејачката ги покани и сите свои обожаватели да повелат на спектакуларниот солистички концерт, кој ќе го одржи на 14 февруари идната година во „Белградската арена“ по повод 20 години кариера, а откри и дека на гостите на „Профемина“ ќе им ја раскаже својата приказна и преку неа ќе се обиде да одговори на прашањето „Што сакаат жените?“./ubavinaizdravje.mk

Во видеото во продолжение погледнете зошто на 27 ноември сите треба да бидете на „Профемина“:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com