25.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Наташа Беквалац на „ремонт“ – има нови силиконски гради

Најчитани вести

Наташа Беквалац стави нови силиконски гради. Поп-пејачката реши по седум години да оди на „ремонт“ на деколтето и старите гради да ги замени со поубави и поцврсти.

Наташа води сметка за својот изглед и за тоа одлучи да ги замени силиконите кои ги стави во 2012 година. Беше во една белградска клиника и таму ја направила интервенцијата. Беквалац го искористи овој период кога нема многу настапи за да ги замени силиконите, бидејќи наскоро почнува со подготовки за големиот солистички концерт, кој е закажан за на 14 февруари во Белградска арена, вели извор близок на пејачката и додава:

„Во моментот закрепнува. Операцијата помина во најдобар ред. Сестрите Кристина и Драгана и помагаат околу помладата ќерка Катја, па така прашање на време е кога Наташа ќе се врати на секојдневните обврски.

Според зборовите на изворот, пејачката не сакала да ја менува големината и обликот на силиконите.

„Наташа не сака претерано големи гради, па побара новите силикони да изгледаат поприродно. Има исти гради како и пред тоа, само што се поцврсти.“/plusinfo.mk/

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com