15.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Натали Портман на прагот од 40 години изгледа како девојче: Актерка фотографирана на плажа со своето семејство

Најчитани вести

Американско-израелската актерка Натали Портман (39) беше фотографирана на плажата во Сиднеј со своето семејство и по тој повод изгледаше многу среќно.

Имено, познатата актерка отиде со сопругот Бенџамин Милпид (43) и нивната ќерка Амалија (3) во потрага по школки на плажа, и ова е еден од ретките моменти кога актерката и танчерка ги покажуваат своите емоции во јавноста.

Актерката најпрво ја турна количката до плажата, а кога се сместија на песок, таа го прегрна и го бакна сопругот, кој во еден момент и го грабна задникот.

Нивниот 9-годишен син Алеф (9) не беше со нив, додека девојчето цело време беше со нејзините родители. Актерката носеше пурпурна маичка на која пишува „боксерски клуб“ и тексас шорцеви, додека косата ја врза во пунџа, а на очите стави темни очила за сонце.

Овој пат, актерката немаше целулит на нозете, за разлика од старите фотографии, па обожавателите сметаат дека изгубила многу килограми во последните неколку месеци.

Фановите ја пофалија и во коментарите дека изгледа многу младо, и дека малкумина би рекле дека наскоро ќе наполни 40 години.

Нејзиниот сопруг носеше црни шорцеви, црна маица и капа на главата, додека девојчето имаше црвена маица со еднорози, морнарско бело здолниште во риги и розова капа на главата. Семејството изгледа многу среќно, а славната актерка речиси и да не изгледаше толку пријатно и опуштено во јавноста.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com