32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Натали Грубовиќ со слатката ќеркичка дотерани на вториот роденден на малото девојче

Најчитани вести

Натали Грубовиќ имаше добар повод за славење со семејството.

Убавата поранешна водителка организираше роденденска забава и крштевка за малата ќеркичка која го носи нејзиното име.

Натали сподели фотографии од прославата која се одржа во винарија во близина на Нови Сад во Србија. На едната, Грубовиќ позира со слатката Натали, која е облечена во бело фустанче, додека на другата, таа е со своите две сестри Марија и Радица.

Натали Грубовиќ со семејството
Натали Грубовиќ со семејството
Натали Грубовиќ со семејството
Натали Грубовиќ со семејството

Натали е прво дете на Грубовиќ која од 2016 година е во брак со српскиот бизнисмен Дрен Глушац.

Неодмна таблоидите пишуваа дека Натали е повторно во блажена состојба, но таа го негираше тоа./femina.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com