-0.2 C
Skopje
Tuesday, October 26, 2021

НАСКОРО АВТОМОБИЛИТЕ ЌЕ СЕ ЗАКЛУЧУВААТ ПРЕКУ GOOGLE ПРОФИЛИ

Најчитани вести

Благодарение на нова апликација на Google, сопствениците ќе можат да го заклучат својот автомобил од далечина, под услов да е опремен со Android Automotive софтвер Покрај сличните имиња, Android Automotive…

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com