34.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Наредната среда неработна за сите граѓани на Македонија

Најчитани вести

Денот на Македонската револуционерна борба – 23 Октомври е неработен ден за сите граѓани на Република Северна Македонија, соопшти Министерството за труд и социјална политика.

Од Министерството на граѓаните им го честитаат Денот на Македонската револуционерна борба.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com