23.8 C
Skopje
Friday, June 25, 2021

Нарача маска за лице, доби ЦРНО ЧУДО! Ви носиме 5 најлоши искуства од купување преку Интернет (ФОТО)

Најчитани вести

Интернет-шопингот честопати тргнува наопаку, па наместо нарачаниот производ, добивате нешто што не е ни близу до слично. Или, не сме го прочитале добро описот на производот, затоа го правиме само откако ќе го добиеме нарачаниот производ.

Сепак, грешките при купувањето преку Интернет се ненадминлив извор на смеа, особено кога фотографиите се објавуваат во јавноста и стануваат вирални за кратко време. Секако, под услов тоа да не ни се случило, бидејќи фрлањето пари сигурно не е причина за смеење.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести