32.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Направи „бум“ на социјалните мрежи: Георгина уште еднаш го покажа совршениот задник!

Најчитани вести

Сексапилната девојка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, повторно ги запали социјалните мрежи.

Таа објави фотографија на својот Инстаграм – профил и за речиси 24 часа собра близу два милиони „лајкови“. Со поледната објава Георгина само потврди дека сосема оправдано е една од најубавите дами во светот, а на нејзините облини имун не остана речиси никој.

Инаку, таа пред неколку години му роди дете на Роналдо.  

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com