30.8 C
Skopje
Saturday, June 25, 2022

Наоми Кемпбел се соблече гола на 49 годни

Најчитани вести

Славната манеканка и топ модел Наоми Кембел, се сликаше гола . Фотографиите ги објави на Инстаграм. 

Автор на фотографиите е познатиот фотограф Марио Тестино, кој ја сликал славната манеканка како лежи на стомак, гола, со тенко ланче околу половината. И тоа е се. За потсетување, Наоми на 22 мај наполни 49 години.Текстот Наоми Кемпбел се соблече гола на 49 годни е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com