0.8 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Наоми Кембел ја откри вистината за тоа како доби ќерка во 5-тата деценија

Најчитани вести

Британската манекенка Наоми Кембел е позната по својата убавина, богата кариера но и контроверзниот љубовен живот. Нејзиниот живот изгледаше како отворена книга  седодека не роди ќерка. Почнаа разни шпекулации, но таа одлучи да стави крај на приказните.

Во интервју за „The Cut“, манекенката отворено зборуваше за својот приватен живот, откривајќи како добила ќерка благодарение на сурогат мајка, но нејзиното име, како и ликот, се уште не се откриваат во јавноста.

Таа не крие дека е воодушевена од својата ќерка, од моментот кога јадобила. Таа неодамна објави нејзина слика на која може да се види дека веќе е принцеза облечена во брендирана облека.

На фотографијата се гледа како ги држи нејзините нозе во раце и се пофалила со нејзиниот стајлинг. На фотографијата бил прикажан натписот: „Моите отчукувања“, што ги омекна нејзините придружници.

Она што се чинеше дека влијаело врз неа бил фактот дека нејзиното мајчинство се доведувало во прашање, па реши да застане на патот на злите јазици, откривајќи ја вистината, од која не се срами, туку се гордее, со нејзината наследничка.

Наоми претходно истакна дека сака да стане мајка.

Таа разговараше со новинарка на Метро за биолошкиот притисок врз жените да имаат деца, па рече: „Сега, кога науката напредува, мислам дека можам да го правам тоа кога сакам“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com