4.8 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

НАМЕСТО ПАЦИЕНТИ Во кичевската болница кучиња се шетаат по собите (ВИДЕО)

Најчитани вести

Еве пациентот се лекува внатре. Докторите не дојдоа да го спасат, вели лицето кое ја објави видео-снимката од болницата во Кичево.

На социјалните мрежи се појави видео во кое добро се гледа како куче си лежи во една од болничките соби, во кичевската болница.

Si e komentoni këtë video nga Spitali (qendra për Covid) në Kërçovë !

Posted by ZHURNAL.MK on Friday, September 10, 2021

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com