5.8 C
Skopje
Saturday, March 25, 2023

Накова пак ги зголеми усните

Најчитани вести

Поранешната манекенка и старлета, Александра Накова, направи нова естетска корекција на лицето неколку дена откако го прослави 30 роденден. Таа објави слика со зголемени усни, па на социјалните мрежи велат дека веќе не личи на себе. Некогашната учесничка во шоуто „Танц со ѕвездите“ уште пред неколку години стави силикони на градите, има нагласени јапонски веѓи, а не крие дека понекогаш ја зголемува и устата. Но овојпат претерала, кометираат фановите.

„Устата ти е поголема од носот“, „Ќе ти пукнат и усните и силиконите“, се дел од коментарите.

Текстот Накова пак ги зголеми усните е превземен од Reporter.mk

Најнови вести