-2.2 C
Skopje
Sunday, January 23, 2022

Накова го прослави 30 родеденден

Најчитани вести

Поранешната манекенка и некогашна учесничка во реалното шоу „Преживеан“, и танцовото шоу „Танц со ѕвездите“, Александра Накова го прослави 30.от роденден. 

Со шлиц до папокот, длабоко деколте и своите другарки, таа уживаше во прославата. 

Фотографиите ги објави на Инстаграм./zase.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com