14.8 C
Skopje
Thursday, October 21, 2021

Му се заканувале по живот и фрлиле бомба во дворот на Габриел Бајрам

Најчитани вести

Непознати сторители на 30 септември фрлиле бомба во дворот на куќата на Габриел Бајрам, претседател на Сојузот на Ромите.

Непознати лица на 30 септември преку видео повик и пораки му се заканувале по живот на Габриел Бајрам и неговото семејство, доколку неговата партија не се повлече од кампањата за локалните избори, дознава „Фокус“.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com