17.8 C
Skopje
Wednesday, August 17, 2022

МУ ЗАДАДЕ ТЕЖОК УДАР: Ќерката на Бред Пит го отстрани презимето на нејзиниот татко

Најчитани вести

Анџелина Џоли и Бред Пит се уште водат битка околу старателството над децата на суд. Иако сите деца живеат со својата мајка, на славниот актер им е дозволено да ги гледа кога сака.

Шокантен потег направи Шилон Џоли Пит, кога го отстрани презимето на нејзиниот татко на социјалните мрежи. Таа отсекогаш била многу блиска со Бред, па се претпоставува дека овој потег целосно ќе го скрши.

Според изворот, ваквиот потег може да значи дека Бред ќе го изгуби старателството над неа, и иако неговата ќерка можеби не мислела на ништо лошо, ова беше тежок удар за него.

Бред бара да има половина старателство над децата, но поради расправија со неговата поранешна сопруга не беше постигнат договор, па судот ќе одлучи кој е посоодветен родител.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com