16 C
Skopje
Tuesday, May 11, 2021

Морничава тетоважа на грбот на девојката на Елон Маск: Цел свет е згрозен, таа го шокираше – „Ќе бидат прекрасни вонземјански лузни“

Најчитани вести

Музичарката и емотивен партнер на Елон Маск, Грајмс, покажа голема тетоважа на грбот, што е малку вознемирувачка.

Партнерката на Елон Маск, која на почетокот на оваа година откри дека сака да помогне да се воспостави човечка колонија на Марс, покажа нова тетоважа што ја опиша како „убави лузни од вонземјани“.

33-годишната музичарка со вистинско име Клер Елис Бушер ја сподели фотографијата на Инстаграм со нејзините 1,7 милиони следбеници, а повеќето беа воодушевени, иако имаше различни реакции.

За тетоважата е одговорен тату-артистот Нуси Кверо, кого го обележа во објавата и го опиша како „вонземјански мозок“.

Грајмс и Елон Маск се во врска од 2018 година, а лани во мај имаа син, на кого му дадоа надимак X Æ A-Xii.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести