28.8 C
Skopje
Thursday, August 11, 2022

Моника Белучи со кратка коса на Модната недела во Париз

Најчитани вести

Во Париз се одржува Неделата на модата каде се собраа многу познати личности. Една од главните ѕвезди на овој настан беше актерката Моника Белучи.

Италијанската актерка на ревијата на модниот бренд „Диор“ се  појави со нова фризура, кратка коса заради која го украде вниманието.

Моника, освен во Париз, беше и на модната ревија во Милано каде беше во друштво на актерката Софија Вергара. Текстот Моника Белучи со кратка коса на Модната недела во Париз е превземен од Reporter.mk.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com