-5.2 C
Skopje
Thursday, February 9, 2023

Моника Белучи го откачи младиот љубовник

Најчитани вести

Италијанската глумица Моника Белучи се раздели со својот млад љубовник Никола Лефевр по две години поминати заедно, информираат светските медиуми.

Според 54-годишната актерка, таа и 36-годишниот уметник и понатаму ќе останат пријатели.

„Овој човек ме научи многу, но сега нашиот лет ќе продолжи на друга висина. Ние едноставно остануваме пријатели за цел живот“, рекла Белучи.

ПОследен пат двојката беше забележана заедно на Канскиот филмски фестивал, на крајот на мај./ulica.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести