-7.2 C
Skopje
Saturday, January 22, 2022

Момче ја запроси својата девојка на новогодишниот концерт на Нина Бадриќ

Најчитани вести

Еден обожавател ја запроси својата девојка на концертот на Нина Бадриќ кој се одржа за Нова година на плоштадот во Брчко. Додека Бадриќ ја пееше „Денови и години“, на сцената се качи момче кое клекна пред неговата девојка со кутија со свршеничкиот прстен.

Тој ја запроси додека Бадриќ ја пееше нејзината песна „Денови и години“. Публиката ги поздрави со силен аплауз и овации.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com