8.8 C
Skopje
Sunday, November 28, 2021

Момче со неморална понуда се обиде да го добие дресот на Меси

Најчитани вести

ПСЖ, синоќа, го победија Лајпциг со 3:2. Лионел Меси со два гола не дозволи гостите да забележат сензационална победа во Париз.

На „Паркот на принцовите“, покрај аргентинскиот фудбалер, вниманието го привлече едно момче со невкусен и неморален транспарент.

„Лео дај ми го дресот, ќе ти ја дадам мојата мајка“.

Мајката која момчето му ја дава на Меси стои до својот син.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com