-0.2 C
Skopje
Thursday, January 20, 2022

Момчето на Меган Фокс и Конор Мекгрегор се судрија на црвениот тепих

Најчитани вести

Се чини дека се` започнало кога и двајцата позирале на црвениот тепих. Не е познато како настанала расправијата, но ситуацијата брзо ескалирала и Машин Ган Кели го турнал Мекгрегор кој се сопна и го истури пијалокот.

После тоа, дојде до општо туркање, луѓето се одвојуваа меѓусебно да не се нападнат, а Кели го смири неговата девојка Меган Фокс.

Една снимка исто така покажува како Мекгрегор луто го фрла пијалокот во толпата (веројатно во насока на Кели).

Некои медиуми пишуваа дека конфликтот настанал откако Мек Грегор сакал да се слика со Кели, што наводно го одбил, но претставниците на Мекгрегор велат дека тоа не е вистина.

Мекгрегор пред камерата на ЕТ рече дека воопшто не го познава Кели и го исмеваше.

“Не знам што се случи. Јас дури и не го знам ликот, да бидам искрен. Се борам само со вистински борци, а не со рапери. Не знам ништо за него, освен дека е во врска со Меган Фокс ,” рече тој.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com