23.8 C
Skopje
Friday, May 27, 2022

Можеби ова е нејзината најдобра фотографија на плажа досега: Џеј Ло ужива на Бахамите!

Најчитани вести

Џеј Ло неодамна ги посети островите Турк и Каикос каде го покажа своето вајано тело.

Американската пејачка Џенифер Лопез (51) е фотографирана на плажа на Бахамите, а по тој повод папараците ја фотографираа во бело бикини во кое се гледаа сите нејзини несовршености, од кои навистина има малку.

Имено, познатата пејачка беше фотографирана во бело бикини во кое го истакна прекрасното деколте, малку нерамниот стомак и совршениот задник по кој се прослави.

Џеј Ло неодамна уживаше на Островите Туркс и Каикос, каде се сончаше на плажа, потоа облече чипкаст фустан и се прошета со пријателка покрај брегот.

Кога го соблече фустанот, го откри малку нерамномерниот стомак, а кога клекна се виде дека има вишок кожа и маснотии на стомакот.

Во истата прилика таа го истакна псовршениот обликуван задник што го погледнаа сите присутни на плажата, и покрај приказните дека пејачката премногу ги фотошопира своите фотографии, може да се види дека изгледа скоро совршено на 52 години и дека навистина може да и завидуваат 20 години помладите жени.

„Еластична латино ѕверка“, напишаа обожавателите на фан страницата на латино дивата.

Авторката на хитот „Jenny From The Block“ ја одржува својата завидна фигура преку секојдневно тренирање и вложува многу време и напор во нејзиниот изглед.

Да потсетиме, Џенифер Лопез настапи на инаугурацијата на новиот претседател на Соединетите Американски Држави, Џо Бајден (77).

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com