20.8 C
Skopje
Friday, June 25, 2021

Младо лице смртно настрада при пад од балкон од зграда во Охрид

Најчитани вести

Младо лице на 25-годишна возраст утрово смртно настрада при пад од балкон од трети кат на зграда на улицата „Гоце Делчев“ во населбата Воска, во Охрид.

Случајот е потврден од полицијата која изврши увид на самото место, додека екипата на Службата за итна медицинска помош само ја констатирала смртта.

Според првичните информации, станува збор за самоубиство, но околностите за случајот ќе ги утврди истрагата.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести