26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Мицкоски: Ново задолжување, а веројатно и уште некој рекетарски скандал

Најчитани вести

Уште еден ден од “животот” на Заев кој станува пекол. На почеток на денот, а бензините поскапеле, владата ги задолжува граѓаните за 61 милиони евра, и веројатно ќе посведочиме за уште некој криминално рекетарски скандал.
Добро утро Македонијо!
#Оставка
#ПредвремениИзбори
#ОбноваНаМакедонија

Уште еден ден од "животот" на Заев кој станува пекол. На почеток на денот, а бензините поскапеле, владата ги задолжува…

Posted by Hristijan Mickoski on Monday, September 16, 2019

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com