Home » Мицкоски денеска е во Општина Гази Баба

Мицкоски денеска е во Општина Гази Баба

by Журнал.мк

Денеска со почеток во 12:00 часот, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со градоначалникот на Општина Гази Баба, Бобан Стефковски, во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“, ќе присуствуваат на увид во градежни активности на изградба на спортски терен во населба Ченто, Гази Баба.

По завршувањето на настанот изјава за медиуми ќе даде претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More