21.8 C
Skopje
Wednesday, May 25, 2022

Митревски одново во ТОП 5 одбрани

Најчитани вести

Нашиот репрезентативен голман Никола Митревски со одбраните на вчерашниот меч против Данска се најде во ТОП 5 одбраните на вчерашното, инаку последно коло од групната фаза од Европското првенство во Унгарија. Македонија и вчера, како и во претходните две кола од Словенија односно Црна Гора, загуби овојпат од Данска, и со три порази си замина дома.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com