-0.2 C
Skopje
Tuesday, October 26, 2021

Митинг на СДСМ во Штип

Најчитани вести

Индустриска зона, нови улици, нови фасади, нови градинки и низа други проекти вети кандидатот за градоначалник на Штип од редовите на СДСМ, Сашко Николов.

На митинг во центарот на градот, Николов и претседателот на партијата Зоран Заев го набројаа досега сработеното и најавија уште повеќе работа ако ја добијат довербата на граѓаните.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com