17.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Мис БумБум ја воодушеви машката популација

Најчитани вести

Меѓу убавите финалистки на натпреварувањето за најдобар задник, посебно се истакнала 29-годишната Сузи Кортез, која ја понела титулата Мис БумБум 2019.

Убавата Сузи позирала во минијатурно бикини и чизми со бутовите во боите на бразилското знаме, а ова за неа била втора победа на истото натпреварување, кое го освоила во 2015-та година./signal.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com