-6.2 C
Skopje
Tuesday, January 25, 2022

Мистер Бин толку многу се сменил што тешко би го препознале

Најчитани вести

Британскиот актер Роуан Аткинсон кого јавноста го засака како глумец кој се прослави со ликот на Мистер Бин, на снимањето на новата серија со шеговита тематика за една продукциска куќа, се појавил целосно во различен изглед од претходно – онаков каков што јавноста не го видела.

Најмногу внимание привлекла неговата подолга, седа коса која многу го сменила неговиот изглед.

Тој носел карирана кошула како и сивкасти панталони кои како да ја отсликувале монотонијата.

Актерот во комедијата во која ќе глуми ќе се најде во војна со пчела додека престојува на луксузен дворец. Имено, Аткинсон сепак му се вратил на тој жанр иако изјавил дека по улогата на Мистер Бин тоа нема да го направи.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com