10.8 C
Skopje
Saturday, November 27, 2021

Мистериозна порака на менаџерот на Мохамед Салах

Најчитани вести

Јирген Клоп синоќа предвреме го извади Салах, фудбалерот беше видно разочаран што по само еден час игра го заврши дербито против Челси.

Синоќешниот потег на Клоп да го извади Салах повторно ги разгоре шпекулациите за заминување на египетскиот фудбалер.

А неговиот менаџер со порака на твитер само додаде масло на оганот.

Неговиот твит беше само едена обична точка.

Точката означува крај, па оваа мистериозна порака многумина ја протолкуваа како знак дека Салах можеби ги игра последните месеци во Ливерпул.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com