23.8 C
Skopje
Tuesday, July 27, 2021

Мистериозната Billie Eilish шета во прегратки на постар маж…

Најчитани вести

Били и Метју беа фотографирани како се гушкаат во моментот кога таа ја потпре главата на неговото рамо. Прошетката на нејзиниот питбул „Shark“ продолжи со кафе. Иако не се знае точно колку години има Метју, шпекулациите се дека тој е десет години постар од Ејлиш.

Многу малку се знае за љубовниот живот на младата пејачка позната по хитовите како „Bad guy’ и ‘Ocean Eyes“. Откако во нејзиниот филм ги откри деталите за раскинувањето со поранешното момче, започнаа шпекулации за нова врска.

Уште од почетокот на шпекулациите за нивната врска, Метју го заклучи својот профил на Инстаграм за да не се гледаат фотографиите. Неговиот Инстаграм (@corduroygraham) го следат мајката на Ајлиш и брат ѝ, Финнеас, исто како и тој нив. Описот на профилот му кажува дека тој е актер и писател од Лос Анџелес.

2019 iHeart Radio Music Festival Day 2 - Las Vegas

Ајлиш има дури 81,7 милиони следбеници на Инстаграм и таа не следи апсолутно никого.

Не е познато колку време се познаваат Били и Метју, но јасно е дека не планираат да коментираат или да ја покажуваат својата наводна врска во јавноста, а нејзиниот тим одби да ги коментира фотографиите.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести