18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Мирисајте како да сте од кралското семејство! Еве еден парфем кој убавата КЕЈТ МИДЛТОН го користи со години!

Најчитани вести

Кога Кејт Мидлтон се омажи за принцот Вилијам, наводно била маѓепсана од мирисот на свеќи што гореле во палатата Вестминстер. Освен неа, се чини дека една британска марка парфеми и домашни миризливи свеќи ги освои сетилата на многу членови на кралското семејство, имајќи предвид дека Меган Маркл го носи овој парфем во сите прилики.

„Мирисите ми се омилена работа, толку многу што ако ја напуштам куќата и не ставам парфем, ќе се свртам и ќе одам дома“, рече Меган Маркл уште во 2016 година.

Потоа објасни дека менува неколку парфеми на британскиот бренд, парфеми Џo Malone, London Wild Bluebell Cologne и Wood Sage & Sea Salt Cologne.

Потоа објасни дека менува неколку парфеми на британскиот бренд, парфеми Џo Malone, London Wild Bluebell Cologne и Wood Sage & Sea Salt Cologne.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com