26.8 C
Skopje
Wednesday, August 10, 2022

Миранда Кер стана мајка по трет пат

Најчитани вести

Прекрасната моделка Миранда Кер и нејзиниот сопруг, милијардерот и ко- основач на друштвената мрежа Снапчат, Еван Шпигел, повторно станаа родители.

Бебето Мајлс е нивни втор син, пред него го имаат Харт, додека Миранда од првиот брак со актерот Орландо Блум го има и осумгодишниот син Флин.
„Пресреќни сме што денес му посакавме добредојде на нашиот Мајлс. Ви благодариме на убавите зборови и желби“ – напиша Миранда на својот Инстаграм профил.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com