12.8 C
Skopje
Saturday, November 27, 2021

Минијатурни бикини и изгореници – Моделoт под критика за невнимателно однесување!

Најчитани вести

Бела Хадид го покажа своето сензационално тело во бикини во минијатурен темносин костим за капење, откако во тропско одморалиште доби болни изгореници од сонце.

Познато е дека манекенката обожава да се сонча, но овој пат дефинитивно претера.

На нејзиното тело имало видливи изгореници од сонцето, кои нејзините фанови веднаш ги забележале и и рекле да користи крема за сончање.

Имаше и такви на кои им пречеше што манекенката покажува црвена кожа, алудирајќи на фактот дека им пренесува погрешна порака на млади девојки, а сончањето не е здраво.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com