-4.2 C
Skopje
Wednesday, December 1, 2021

Министерот Филипче за утре закажа прес конференција

Најчитани вести

Министерот за здравство Венко Филипче за утре закажа прес конференција на која, најверојатно, ќе бидат соопштени одлуките од седницата на Комисијата за заразни болести.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com