29.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Милица Тодоровиќ се огласи првпат по раскинувањето: „Го врзав срцето за да не помисли да прости“

Најчитани вести

Српските медиуми пренесуваат дека пејачката Милица Тодоровиќ и кореографот Милош Пауновиќ ја раскинале својата љубовна врска долга пет години.

Имено, двојката веќе два месеца не е во врска, а пејачката го замолила Милош да ги спакува своите работи и да излезе од станот во кој живееле заедно додека таа е на турнејата.

Како причина за раскинување се спомнуваат ненадминливи разлики во однос на заедничката иднина./.brif.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com