Home » Милица запали ноќен клуб откако се појави во ова издание мелем за очите на мажите – додека го пееше овој хит и упати јасна порака на Ана Николиќ

Милица запали ноќен клуб откако се појави во ова издание мелем за очите на мажите – додека го пееше овој хит и упати јасна порака на Ана Николиќ

by Журнал.мк

Младата пејачка Милица Павловиќ направила хаос на настап кој се одржал во Загреб, а покрај своите хитови, публиката ја остави подзината поради својата провокативна креација.

Милица во еден момент ја испровоцира и Ана Николиќ додека ја пееше песната „Проверено“ извикувајќи кон публиката дека горе во левиот ќош седела пејачката и го слушала овој нејзин хит.

Инаку фановите, особено момчињата очи не можеа да тргнат од сексапилниот изглед и провокативна комбинација на пејачката која буквално ја запали сцената, погледнете.

You may also like

About Us

Журнал МК е независен информативен портал.

Адреса: 8 Ударна Бригада 20б, Скопје, МК
Телефон: + 389 2 3217 815
Email: info @ zurnal.mk

@2022 – All Right Reserved. Designed and Developed by Anet.com.mk

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More