24.8 C
Skopje
Saturday, August 13, 2022

Милионерка која јаде само конзервирана храна, купува стара облека и еве како користи ВОДА! (ВИДЕО)

Најчитани вести

Ејми Елизабет (50) од Лас Вегас можеби не е најбогатата жена во светот, но секако најмногу штеди меѓу милионерите во светот.

Цела Америка веќе знае за Ејми, благодарение на некои извештаи и новинари кои ја посетија дома.

„Куќата е малку поголема само затоа што нејзиниот поранешен сопруг Мајкл ја купи со свои пари. За време на разводот, тој ја остави на мене, бидејќи знаеше дека, каква што сум инаку, во спротивно ќе живеам во соба во мотел “, вели Ејми.

Погледнете го целото видео!

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com