22.8 C
Skopje
Tuesday, May 17, 2022

Милиметри ги делеа од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат

Најчитани вести

Потребни се само неколку секунди на невнимание за да се претвори обична прошетка низ градот или нормално возење со автомобил во нешто многу лошо. Овие луѓе исто така беа милиметар далеку од катастрофа, но некако успеаја да се извлечат.

Погледнете го видеото да видите што им се случило./kurir.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com