12.8 C
Skopje
Thursday, May 19, 2022

Миа Калифа во болница: Повратив баш сè што проголтав

Најчитани вести

Откако не можела да јаде и завршила во болница во Шпанија, Миа брзо закрепнала. Апетитот и се вратил и, како што вели, сега храната има подобар вкус.

Бев болна за време на целото патување, напишала поранешната порно-актера Миа Калифа на социјалните мрежи ги загрижила фановите. 

“Отидов во болница во Шпанија. Одвај можев да јадам. Цело време повраќав се што ќе проголтав. Ослабев шест килограми за една недела”, рекла Миа.

Сепак, Миа сега се чувствува многу подобро и апетитот и се вратил.

“Сега се има подобар вкус”, вели поранешната порно-актера.

На Миа коментари за поддршка и пишувале во главно мажи кои се фанови на нејзината работа. Инаку, Миа снимала филмови за возрасни само три месеци, а останала позната и по неколку години.

“Луѓето мислат дека сум заработила милиони од порно филмови, а заработив само 12.000 долари во таа индустрија и не видов ни цент после тоа. Пронаоѓањето на нормална работа откако престанав да снимам еротски филмови беше страшно”, рекла Миа, на која продуцентите воопшто не и ветиле милиони. Престанала да снима кога почнала да добива закани.   

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com