1.8 C
Skopje
Sunday, January 29, 2023

МЕСИ ПЛАЧЕШЕ ОД СРЕЌА, 14 ГОДИНИ СЕ БОРЕШЕ ЗА ТИТУЛА НА КОПА АМЕРИКА

Најчитани вести

На свои 34 години, после 5 обиди и 3 порази во финале на Копа Америка, Лионел Меси го оствари својот голем сон и стигна до пехарот со својата Аргентина. И тоа среде Рио Де Жанеиро.

Прво славеше со соиграчите

Па им се јави на сопругата и децата во живо од теренот:

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести