-5.2 C
Skopje
Monday, January 24, 2022

Менаџерот на Јунајтед на 63 години шета згодна девојка

Најчитани вести

Новиот менаџер на Манчестер Јунајтед Ралф Рагник со победа го започна дебито на клупата.Како што е обичај во Велика Британија медиумите најмногу се интересираат за неговиот приватен живот на 63 годишниот Германец.

Па така „Сан“ дозна дека е во врска со мексиканската манекенка Флор. Ралф до 2017 година бил во брак со неговата средношколска љубов со која има два сина.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com