9.8 C
Skopje
Sunday, December 4, 2022

Мелита Ракичевиќ ја покажа својата мајка, еве од кого водителката ја наследила убавината

Најчитани вести

Мелита Ракичевиќ е една од најактивните корисници на социјалната мрежа Инстаграм, а тоа особено се интензивира преку лето.

Така е и оваа летна сезона која Мелита ја почна рано, а веројатно ќе ја заврши меѓу последните.

Поранешната водителка преку лето задолжително е на плажа на некоја атрактивна дестинација, а ги менува само хотелите и друштвото.

Овој пат, овој месец август е на уште едно патување, односно таа моментално е во Неа Флогита- Грција, заедно со својата ќерка Барбара и баба Виолета, односно мајката на Мелита./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести