7.8 C
Skopje
Friday, October 7, 2022

Мелита го „запали“ Инстаграм со врели фотки од Миконос

Најчитани вести

Познатата екс водителка Мелита Ракичевиќ деновиве одмара на грчкиот остров Миконос од каде секојдневно не бомбардира со стори приказни и фотографии. И повеќе од јасно е дека Мели ужива во буквална смисла на зборот, но се грижи и нејзините следбеници на Инстаграм да уживаат, па ги чести со жешки фотки и видеа на кои позира во костим за капење./ubavinaizdravje.mk

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com