21.8 C
Skopje
Thursday, May 26, 2022

Мелани Грифит ги шокираше фановите: На 63 години објави селфи во градник и гаќички

Најчитани вести

Инстаграм стана место на кое се повеќе се појавуваат и ѕвездите од постарата гарда, како Џенифер Анистон која буквално го сруши, но еве ја и Мелани Грифит.

Токму оваа 62-годишна актерка одлучи да го користи Инстаграм како што тоа го прават помладите колешки па објави фотографија на која позира во долна облека во својот простран гардеробер.

Половина милион од нејзините пријатели биле изненадени од фотографијата на која поранешната сопруга на Антонио Бандерас позира само во градник и гаќички со потпис од дизајнерката Симоне Хароуче и Џејми Мизрахи.

Мелани претходно призна дека напорно работи на својата линија, неколку пати неделно вежба пилатес и трча, а не консумира големи количини на јагленихидрати.

Мајка е на три деца, синот Александар и ќерките Дакота и Стела.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com