18.8 C
Skopje
Monday, August 8, 2022

Медиумите го споредуваат со неговиот славен татко, а тој поради ОВОЈ потег е најгорд на својата славна мајка!

Најчитани вести

Ромео Бекам се појави на насловната страница на машкото издание на списанието Вог, а неговата мајка Викторија не престанува да се фали со достигнувањата на нејзиниот син.

Синот на Дејвид и Викторија Бекам, 18-годишниот Ромео Бекам, ја краси насловната страница на машкото издание на списанието Вог, а младиот модел е најгорд на својата мајка, судејќи според нејзините бројни објави на Инстаграм.

46-годишната модна дизајнерка и поранешна членка на Спајс Грлс, Викторија Бекам, не престанува да се фали со својот син. „Горда сум на тебе“, напиша поранешната „девојка за зачини“ на Инстаграм и сподели фотографии и видеа од нејзиниот син со нејзините скоро 30 милиони следбеници.

Ромео ја обели косата за фотографирање, и позираше во неколку модни комбинации. Многу обожаватели пишуваа за имиџот и поводот на нивниот убав татко Дејвид Бекам. Ромео веќе некое време собира обожаватели, но многумина не се задоволни што синот на славната двојка веќе се заљубил.

Помладиот Бекам е во врска со Миа Реган, а парот често споделува фотографии заедно со фанови на Инстаграм. Пред Миа, Ромео наводно се бакнувал со британската актерка Мили Боби Браун, а врската со неа ја одобрила Викторија.

Повеќе вести

- Advertisement -spot_img

Најнови вести

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com